istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşıma, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço

Soru-Cevap AÖF Sınav Geçme Taktikleri

AÖF Sınav Geçme Taktikleri

Bilimsel test hazırlama tekniklerine göre soruların doğru cevapları aynı almak zorundadır. (Kaynak: 2014 Güz Dönemi Ara Sınavları)  Yani 20 soruluk bir sınavda her seçenekten ( A, B, C, D, E şıklarından ) 4 doğru cevap bulunur.

Buna göre, kesin olarak bildiğiniz 12 soruyu işaretleyip kalan soruları hiç okumadan en az işaretlenmiş olduğunuz seçeneği işaretlerseniz, en az işaretleme sayısına bağlı olarak birkaç tane daha doğru cevabı bulma şansınız olacaktır.

Örnek: Matematik dersi sınavında A1 – B2 – C2 – D2 – E0 seçeneklerini işaretlediniz. Bu soruların doğruluğunuzdan eminsiniz. E cevabı hiç işaretlenmediği için kalan sorularınıza E cevabı verdiğinizde 20 puan fazladan almış olursunuz. Kısacası 35 alacağınız sınavdan 55 almış olursunuz.

 Google +
Benzer Konular
Yorum Yap

Close