istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşıma, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço

Dersler, Son Konular Hukukun Temel Kavramları

Hukukun Temel Kavramları

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıtlı öğrenciler için hazırlanan Hukukun Temel Kavramları dersi I. Ünite konularından hazırlanan AÖF Online Deneme Sınavı ile sınavı ile konulara daha hakim olabilirsiniz. Açıköğretim bölümlerine kayıtlı bir öğrencinin ortalama bir ders kitabında 200 sayfa yer almakta siz bu kadar sayfayı okuyabiliyormusunuz. Deneme testlerini ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden ister de cep telefonunuzdan online olarak çözebilirsiniz.

Bu ünitede ortalama 60+ soru bulunmaktadır.  Hukukun Temel Kavramları dersi I. Ünite konularından hazırlanan testimiz 10 sorudan oluşmaktadır ve sistem tarafından rastgele seçilmektedir.

 Google +
Benzer Konular
Yorum Yap

Close