istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşıma, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço

Dersler, Son Konular İktisada Giriş I

İktisada Giriş I

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıtlı öğrenciler için hazırlanan İktisada Giriş I dersi I. Ünite konularından hazırlanan AÖF Online Deneme Sınavı ile sınavı ile konulara daha hakim olabilirsiniz. Açıköğretim bölümlerine kayıtlı bir öğrencinin ortalama bir ders kitabında 200 sayfa yer almakta siz bu kadar sayfayı okuyabiliyormusunuz. Deneme testlerini ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden ister de cep telefonunuzdan online olarak çözebilirsiniz.

Bu ünitede ortalama 60+ soru bulunmaktadır.  İktisada Giriş I dersi I. Ünite konularından hazırlanan testimiz 10 sorudan oluşmaktadır ve sistem tarafından rastgele seçilmektedir.

 Google +
Benzer Konular
Yorum Yap

Close